Stare Dobre Małżeństwo

Podziel się:

Zespół Stare Dobre Małżeństwo niezmiennie złożony jest z wyśmienitych muzyków towarzyszących założycielowi oraz liderowi SDM Krzysztofowi Myszkowskiemu, śpiewającemu swoje kultowe piosenki – od najstarszych (np. Blues o 4 nad ranem, Jak, Komunia, Bieszczadzkie Anioły, Gloria) po najnowsze, które dopiero ukażą się na nowej płycie zespołu. 

Autorzy wierszy śpiewanych przez Stare Dobre Małżeństwo: Edward Stachura, Adam Ziemianin, Józef Baran, Bolesław Leśmian, Jan Rybowicz, Bogdan Loebl. Soczyste i aromatyczne brzmienie formacji zapewnia niebanalny zestaw instrumentów wykorzystywanych podczas recitali. Uwagę słuchaczy na przeszło dwie godziny przykuć powinny: gitary 6 i 12 strunowe, dobro, kontrabas oraz niepowtarzalne brzmienie harmonijki ustnej. Bilety do nabycia na: www.ekobilet.pl oraz w kasie Gubińskiego Domu Kultury. 

Koncert odbędzie się w ramach gubińskiego festiwalu “Poetyckie Rubieże”. Bilet na koncert SDM uprawnia także do wstępu na Galę Finałową festiwalu, która odbędzie się dzień wcześniej, w piątek 24 lutego.

Bilety w cenie 45 i 50 zł do nabycia na www.gdk24.pl oraz w kasie GDK, ul. Westerplatte 14.

Kup bilet online

Scroll to Top