Kobieto odnajdź swe barwy

Podziel się:

Projekt „Motylarnia” pojawi się w Gubinie na Dzień Kobiet. W dniach 4-5 marca każda z pań będzie mogła wziąć udział w cyklu imprez adresowanych dla kobiet w każdym wieku. Drodzy Panowie, jest to także dobra okazja, by zrobić prezent swojej wybrance!

W ramach projektu zaplanowano przedstawienie teatralne – komedię pt. „Shirley Valentine” w wykonaniu aktorki Teatru S. Jaracza w Łodzi Izabeli Noszczyk; ponadto warsztaty rozwoju osobowości, które poprowadzi coach Małgorzata Chołuj, warsztaty tańca i pracy z ciałem prowadzone przez tancerkę sceniczną i instruktorkę burleski Dominikę Świątecką oraz warsztaty malarstwa intuicyjnego kierowane przez malarkę-socjolog Samantę Ułybin.

Izabela Noszczyk – współpracowała z Teatrem Starym i Teatrem STU. Była wielokrotnie nagradzana Nagrodą Publiczności podczas Kaliskich Spotkań Teatralnych, zaś telewizyjnej publiczności znana jest m.in. z seriali „Na wspólnej”, „Barwy szczęścia” i „Komisarz Aleks”.

Małgorzata Chołuj – dyplomowany i doświadczony coach i blogerka, pracująca z kobietami nad sferą rozwoju osobistego.

Dominika Świątecka – absolwentka SWPS w Warszawie, trenerka rozwoju osobistego z certyfikatami CPCC, CTI, UK, Norman Benett Polska. Blogerka, autorka strony „Dare to be Alive”, tancerka, autorka popularnych warsztatów rozwoju osobistego pt. „Kobieta, którą wybieram być”.

Samanta Ułybin – malarka i poetka, coach, rekomendowana nauczycielka Vedic Art, z wykształcenia socjolog, z zamiłowania odkrywczyni boskich wymiarów w świecie zmysłów.

Bilety już do nabycia w GDK w konfiguracji: teatr – 30 zł (przedsprzedaż), 40 zł (w dniu premiery), warsztaty: 20 zł za każdy warsztat. Karnet na całość (teatr i 3 warsztaty) w cenie 60 zł. Zapraszają Gubiński Dom Kultury i Stowarzyszenie „Pro Gubin”.

mg

Motylarnia-banner

Scroll to Top