Kasia Polewska

Kasia Polewska

Podziel się:

Parę słów o mnie:

Urodziłam się i większość mojego życia mieszkałam w Gubinie. Aktualnie studiuję informatykę na Brandenburskim Uniwersytecie Technicznym w Cottbus, a za miesiąc skończę 22 lata.

Sztuka otaczała mnie od początku mojego życia. Od mamy, której outletem jest malowanie i wszelkie kreatywne czynności, nauczyłam się jak znajdować spokój w tworzeniu. Jako dziecko uwielbiałam szkicować a w gimnazjum odkryłam pasję do malowania. Moim ulubionym medium są akryle, staram się natomiast nie ograniczać i próbować coraz to nowszych materiałów oraz odkrywać nowe dziedziny. Uwielbiam detale w tworzonych pracach i nawet w dużych obrazach staram się dodawać szczegóły widoczne tylko po zbliżeniu się do płótna. Moim ulubionym stylem jest surrealizm. Moje techniczne umiejętności rozwijałam malując postacie z gier, filmów i książek.

 W roku 2020 podarowano mi ponad 100-letnie deski z rozbiórki dachu, którym postanowiłam nadać nowe życie… Ten rok wykorzystałam do odkrywania nowych mediów i wielu artystycznych eksperymentów. Brałam udział w plenerach polsko-niemieckich. Obecnie obrazy mojej mamy i moje znajdują się na wystawie w Pinow.

Scroll to Top