GUBIŃSKIE ZAKOŃCZENIE WAKACJI NA WYSPIE TEATRALNEJ – Foto-relacja

Podziel się:

Foto-relacja z sobotniego koncertu.

 

 

Wydawałoby się, że jeszcze wczoraj Wyspa Teatralna wybrzmiewała radością z okazji zakończenia roku szkolnego i nadchodzących wakacji, a tu trzask-prask i ni z tego, ni z owego czas tegorocznej, letniej laby przechodzi na dniach do lamusa…

Ale, aby jak najlepiej zakończyć ten temat i pożegnać wakacje, Gubiński Dom Kultury ma dla Państwa propozycję – wróćmy na Wyspę i zabawmy się powtórnie!

Przygotowaliśmy dla Państwa szereg niespodzianek, tak dla dzieci jak i dla dorosłych… Będą “dmuchańce”, zjeżdżalnie, piłeczki oraz gry i zabawy sportowe organizowane przez Miejski Ośrodek Sportu. Artystyczny i profesjonalny Face painting, tatuaże etc…

Dla wszystkich głodomorów i koneserów sztuki streetfoodowej mamy gratkę w postaci wrażeń kulinarnych, o które postara się FOOD TRUCK (Gubiński Festiwal Smaków Świata).

Muzycznie będziemy z Państwem od godz. 15:00 do… no powiedzmy, że do 23:00 🙂

 

 

Na początek będzie lokalnie i folkowo, czyli Gubińskie Łużyczanki, Barwy Jesieni, a Pan Bogdan Seklecki zabawi Państwa “Przebojami Przez Dekady”.

W następnej kolejności wystąpi Atawizm – bardzo utalentowany duet młodych ludzi z Zielonej Góry, który w ostatnim czasie nagradzany jest bardzo często na festiwalowych scenach całego kraju.

O godzinie 19:00 ruszymy z GWIAZDAMI WIECZORU… i tak – pierwszy pojawi się nasz rodzimy zespół Jarocki Band, który zachwyci nas coverami i interpretacjami znanych i lubianych przebojów.

Tuż po nich zobaczymy na scenie naszych gości specjalnych aż z odległych Kaszub – BRUTCZI TUŃC porwie Was w krainę niezapomnianych muzycznych doznań.

A na koniec Zaprosimy Państwa na taneczne szaleństwo przy dźwiękach wyczarowywanych na żywo, wprost z czarnych winyli przez DJ’a Neogenna z Zielonej Góry…

Serdecznie zapraszamy na GUBIŃSKIE ZAKOŃCZENIE WAKACJI NA WYSPIE TEATRALNEJ!

Scroll to Top