Fototerapia po raz wtóry w Galerii

Podziel się:

W tegorocznej wystawie nastapiły moim zdaniem cieawe zmiany. Zainicjowaliśmy cykl wystaw indywidualnych naszych fototerapeutów.
Pierwszym kolegą, który wystawia swój czarno-biały cykl fotografii otworkowych jest Radosław Budych z Gubina.Wystawa istnieje równolegle z prezentacją 21 osób: ze Szkocji, Szwajcarii, Niemiec i Polski.
W tym roku jeszcze  zaprezentujemy prace Dietera Grunera z Guben. W planie są jeszcze dwie wystawy w tym roku: grupy i lidera.
Mam nadzieję, że ta forma reklamy i oceny przyjmie szersze kręgi braci fotografujących z pasją .
Rozrzut wiekowy to 5 lat i prawie 80 lat. (uczeń i nauczyciel, dziadek i ojciec, matka i córka. Rodziny artystyczne i ich zaprzeczenia.
“-Światło jakie nosimy w sobie – w rozbiciu na kolory , powodowani by przycisk w aparacie w danej tylko nam chwili zapodać”

Techniki analogowe i cyfrowe. Kolor i czarno-biała fotografia. Najczęściej piękna, bo nasza jedyna lub ta, którą spośród wielu setek wybrać trzeba.
Zapraszamy do galerii, na spory z nami, w tej dziedzinie ciemnej i jasnej. Katalog z wystawy dostępny jest w PDF-ie tutaj.

D. Chwałek

Lista uczestników wystawy:

DARIA SZTOŃ Koło PL, DOROTA CHWAŁEK Gubin PL, JANA WILKE Guben D, ARTUR PIĄTKIEWICZ Gubin PL, AGATA PIĄTKIEWICZ Gubin PL, ANETTA BORZYŃSKA Gubin D, UTA MITSCHKE Jenschwalde D, ELA ROZWADOWSKA Gubin PL, ROKSANA ROZWADOWSKA Gubin PL, KLAUS BRAMBURGER Guben D, ANDREAS ECKERT Guben D, ILONA KACIEJA Szkocja SCT, MICHAŁ KACZOROWSKI Szkocja SCT, ANTONII KOLONKO Szwajcaria CH, EWA WYSOCKA Lwówek Śląski PL, ANNA DURAWA Chlebowo PL, DIETER GRUNER Guben D, RADOSŁAW BUDYCH Gubin PL, TOMASZ BUDYCH Gubin PL, WIESŁAW GALEWSKI Gubin PL, ALEX KUCHARSKI Gubin PL

Scroll to Top