Festyn Osiedlowy z GDK

Podziel się:

Gubiński Dom Kultury, Miejski Ośrodek Sportu oraz Stowarzyszenie PIONIER już po raz drugi w tym miesiącu zorganizowały Festyn Osiedlowy dla dzieci i młodzieży.

Nasi mieszkańcy mieli do dyspozycji wiele ciekawych, darmowych atrakcji, z których dzieci mogły korzystać do woli. Nasi młodzi Gubinianie mogli skorzystać z dmuchanych zamków, strzelać na strzelnicy przygotowanej przez Stowarzyszenie PIONIER, a także wziąć udział w wielu konkurencjach i zabawach przygotowanych zarówno przez Gubiński Dom Kultury, jak i Miejski Ośrodek Sportu. Nie mogło obejść się bez takich konkurencji, jak przeciąganie liny, wyścigi drużynowe, czy wyścigi w workach. Dodatkowo dzieci miały okazje zaprezentować swoje umiejętności wokalne w czasie konkurencji “Wolny mikrofon”, czy wykazać się talentem plastycznym, podczas konkursu plastycznego. Nie zabrakło również wyzwań dla najodważniejszych. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszyła się konkurencja “Wypicia cytryny bez kwaśnej miny”.

Wszystkie osiągnięcia oraz zaangażowanie dzieci, nagradzane zostało słodkimi niespodziankami, a także drobnymi upominkami.

A już w najbliższy piątek (21 sierpnia) zapraszamy na kolejny Festyn Osiedlowy przy ul. Miodowej.

Startujemy o 12.00!!!

Zapraszamy!!!

Galeria zdjęć kliknij TUTAJ

Scroll to Top